Alkomaty dla firm

W kategorii alkomaty dla firm, możesz zakupić alkomaty przesiewowe, dowodowe, policyjne oraz alkomaty z drukarką.

Każdy alkomat jest skalibrowany i po rozpakowaniu gotowy do użycia. Każdą kolejną kalibrację można wykonać w naszej firmie uzyskując „Świadectwo kalibracji” oraz pewność precyzyjnych wskazań urządzenia.

 Nie wiesz jaki alkomat wybrać?

Chętnie doradzimy.

 

Skontaktuj się z nami

 

W naszej ofercie można odnaleźć zarówno alkomaty dla firm, jak i alkomat policyjny. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaproponować bogaty oraz różnorodny asortyment, który będzie w stanie usatysfakcjonować każdego klienta. Niezależnie od rodzaju czy modelu, znajdujące się tutaj alkomaty to akcesoria z najwyższej półki – wytrzymałe, precyzyjne i wiarygodne.

Alkomaty dla firm doskonale sprawdzają się przede wszystkim w branżach, które szczególnie wymagają trzeźwości od pracownika. Dokonaliśmy drobiazgowej analizy rynku i starannie wyselekcjonowaliśmy najlepsze dostępne na nim alkomaty dla firm. Wybór naszego asortymentu to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli przedsiębiorstw transportowych, przewozowych czy produkcyjnych, bowiem alkomaty z mocniejszymi sensorami pozwalają na wykonanie znacznie większej liczby pomiarów. Ponadto, taki pomiar jest bardzo dokładny, a cały proces trwa niezwykle krótko. Efektywne kontrolowanie pracowników jest jednym z najistotniejszych obowiązków właściciela każdej firmy i elementem kompleksowej troski o ich komfort oraz bezpieczeństwo.

Warto mieć świadomość, że oferowane przez nas alkomaty dla firm to nie tylko klasyczne urządzenia tego typu, ale również alkomaty blokujące zapłon. Dzięki nim, właściciele firm transportowych oraz przewozowych mogą zagwarantować sobie pewność, że zatrudniony przez nich kierowca nie będzie w stanie uruchomić silnika, jeśli będzie pod wpływem alkoholu. Alkomaty dla firm blokujące zapłon mogą być z powodzeniem montowane zarówno w samochodach osobowych, jak i w autobusach, tramwajach, lokomotywach, maszynach budowlanych i tym podobnych.

Wysokiej klasy alkomat policyjny stworzono z myślą o służbach mundurowych. Urządzenia te charakteryzuje wyjątkowa precyzja, a także fakt, że wykonywane pomiary mogą stanowić dowód w sprawach sądowych. Alkomat policyjny to gwarancja wiarygodnego i dokładnego wyniku w kilka sekund, zaś jego wytrzymałość umożliwia nawet najbardziej intensywną eksploatację. Ma to szczególne znaczenie choćby podczas imprez masowych lub przy wypadkach drogowych, kiedy w krótkim czasie trzeba zweryfikować trzeźwość znacznej liczby osób.

Alkomat policyjny

Każdy oferowany przez nas alkomat policyjny to akcesoria z najwyższej półki, a nie ulega najmniejszej wątpliwości, że warto zainwestować w odpowiednie urządzenie tego typu. Tym bardziej, jeśli wyróżniają je niskie koszta eksploatacyjne. Praca w charakterze służb mundurowych to duża odpowiedzialność, w związku z czym wybór precyzyjnych, dokładnych alkomatów dowodowych może być bardzo istotnym elementem wyposażenia policjanta.

Mamy świadomość, że serwis alkomatów oraz naprawa alkomatów wiążą się z dużą odpowiedzialnością, bowiem prawidłowo działające urządzenie tego typu może mieć ogromny wpływ choćby na ewentualną rezygnację z jazdy samochodem. Dlatego właśnie, korzystamy wyłącznie ze specjalistycznego sprzętu od renomowanych producentów, jak np. GUTH Labolatories Inc. Ponadto, każdorazowo zapewniamy klientom świadectwo kalibracji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane usługami z najwyższej półki – kalibracja alkomatu, serwis alkomatów oraz naprawa alkomatów to nasza specjalność, dzięki czemu gwarantujemy jakość i niezawodność.