Alkomaty osobiste

W kategorii alkomaty osobiste znajdziesz ogromy wybór profesjonalnych alkomatów osobistych na każdą kieszeń, które wysyłamy na terenie całej Polski.

Oprócz alkomatów dla firm i alkomatów policyjnych sklep z alkomatami Alkokalibrator.pl oferuje także alkomaty osobiste. To wiarygodne i precyzyjne testery elektrochemiczne z dużą dokładnością pomiaru. Po wykonaniu testu użytkownik nie musi się zastanawiać „czy oby na pewno on dobrze pokazuje?” Gwarancję dają zastosowane w nich sensory elektrochemiczne, w które wyposażone są również alkomaty profesjonalne i alkomaty policyjne. Oczywiście w alkomatach tych sensory są dużo bardziej zaawansowane i droższe z uwagi na przeznaczenie do dużej ilości pomiarów i szybkość wykonywanych testów. Zasada działania jest ta sama.

Nasz sklep z alkomatami posiada w ofercie alkomaty osobiste na każdą kieszeń. Oferujemy testery dla użytkowników wykonujących małą ilość pomiarów jak również dla wymagających użytkowników, często wykonujących pomiar, ceniących przede wszystkim bezpieczeństwo z uwagi na rodzaj wykonywanej pracy. Dodatkowe funkcje użytkowe jak również zróżnicowane wyposażenie zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Przed sprzedażą we wszystkich alkomatach przeprowadzana jest kalibracja alkomatu ponieważ priorytetem jest, aby klient otrzymał „świeżo skalibrowany” tester do użytku. Nasz serwis alkomatów zajmuje się obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną wszystkich alkomatów znajdujących się w naszej ofercie oraz innych dostępnych na naszym rynku.

Każdy alkomat jest skalibrowany i po rozpakowaniu gotowy do użycia. Każdą kolejną kalibrację można wykonać w naszej firmie uzyskując „Świadectwo kalibracji” oraz pewność precyzyjnych wskazań urządzenia.

 Nie wiesz jaki alkomat wybrać?

Chętnie doradzimy.

Skontaktuj się z nami