wideorejestrator z akumulatorem
11 grudnia, 2020 Autor admin 0

Kamera samochodowa przyda się nie tylko zapalonym podróżnikom, którzy pragną odkrywać piękno tego świata. Jest to bowiem urządzenie, które może okazać się wybawieniem w wielu sytuacjach. Ile razy zdarzyło Ci się, że sprawca parkingowej kolizji z Twoim ukochanym autem uniknął odpowiedzialności? Jedyne co wówczas mogłeś zrobić to próbować ustalić winowajcę za pośrednictwem monitoringu, który niestety nie zawsze był zainstalowany na miejscu postoju. Takie zdarzenia są znane wielu kierowcom! Wideorejestrator pozwoli Ci o tym zapomnieć raz na zawsze! Wystarczy zainwestować w model, który będzie pracował i monitorował sytuację przed samochodem. Są to kamery z tak zwanym trybem parkingowym. Jednak potrzebny jest sprzęt pracujący po wyłączeniu auta. Jedną z możliwości jest wideorejestrator z akumulatorem. W artykule prezentujemy przegląd popularnych produktów.

Co to jest wideorejestrator z akumulatorem?

Wideorejestrator z akumulatorem jest to urządzenie, którego nie musisz bezpośrednio podłączać do instalacji elektrycznej. Dlatego kamera może działać po wyłączeniu pojazdu. Dzięki temu może zarejestrować to, co dzieje się podczas Twojej krótkiej nieobecności na parkingu. Film zapisuje się w pamięci, który możesz wielokrotnie odtworzyć na innych nośnikach. Jest to alternatywa, która bardzo dobrze sprawdza się zarówno w przypadku kierowców samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Staje się niezastąpiony wtedy, gdy nie wiadomo na czyją korzyść rozstrzygnąć konkretną sprawę.

Dlaczego warto zainwestować w wideorejestrator z akumulatorem?

Kamera z akumulatorem to bardzo przydatne rozwiązanie. Podstawę stanowią tutaj baterie przeznaczone do wielokrotnego wykorzystania. Inwestując w ten sprzęt zyskasz zatem możliwość podtrzymania działania wideorejestratora, gdy dojdzie do odłączenia zasilania zewnętrznego. Co więcej, staje się także wybawieniem w sytuacjach awarii, czy też chwilowego spadku napięcia, które niestety czasami się zdarzają. Nie ma wówczas niebezpieczeństwa, że urządzenie przerwie działanie i nie zarejestruje jakiejś istotnej kwestii, która może mieć decydujące znaczenie. W rezultacie nie musisz obawiać się utracenia żadnych danych. Zasadniczym zadaniem kamery z akumulatorem jest nagrywanie okoliczności, które mają miejsce na parkingu.

Dobry wideorejestrator z akumulatorem, czyli który model warto kupić?

Wideorejestrator z akumulatorem bardzo dobrze zrealizuje swoje zadanie w każdym samochodzie. Modele dostępne w sklepie Alkokaliblator.pl wyróżniają się najwyższą jakością. Ponadto są niezwykle nowoczesne. Dlatego nie będziesz mieć kłopotu z wyborem idealnego sprzętu. Doskonałym przykładem jest kamera C540 marki Mio. Ma ona na swoim pokładzie dwa sensory optyczne Sony i obiektyw szerokokątny 360 stopni, co pozwala nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości Full HD. Prędkość kształtuje się na poziomie 30 klatek na sekundę. Dzięki temu bez kłopotu zarejestruje tablice rejestracyjne, znaki drogowe oraz inne szczegóły pojawiające się podczas podróży. Umożliwia ona także rejestrację filmu wysokiej jakości nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Czujnik wstrząsów bardzo skutecznie wykrywa kolizje i automatycznie nagrywa zdarzenie, które następnie umieszcza w bezpiecznym katalogu. Zabezpiecza również przed jego nadpisaniem. Wbudowana bateria i zastosowanie zaawansowanej technologii daje gwarancję tworzenia materiału dowodowego na miejscu postojowym, kiedy przebywasz poza pojazdem.

Wideorejestrator z akumulatorem model 798 od marki Mio

Innym ciekawym modelem jest wideorejestrator z akumulatorem 798 marki Mio. Sprzęt wyposażono w wysokiej jakości sensor optyczny STARVIS CMOS. Jest to rozwiązanie, które gwarantuje bardzo dobry kontrast w połączeniu z bogatą kolorystyką. Radzi sobie zatem doskonale nawet przy słabym oświetleniu. Kamerę opracowano z myślą o uchwyceniu najdrobniejszego detalu. Rzeczywisty kąt widzenia w tym przypadku wynosi 150 stopni. Dlatego nagrasz nawet tablice rejestracyjne. Ponadto wbudowany moduł WiFi sprawi, że otrzymasz możliwość natychmiastowego utworzenia kopii zapasowej filmów na smartfonie bądź udostępnienia za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro. Bardzo szybko przekonasz się, że przeniesienie nagrania na urządzenie mobilne nigdy nie było tak proste. Co więcej, jak przystało na wideorejestrator z akumulatorem nie mogło zabraknąć też trybu postojowego. Zaawansowana technologia przyczynia się do tego, że sprzęt automatycznie rejestruje obraz, gdy tylko wykryje ruch z przodu auta. Zatem gromadzisz dowody nawet wówczas, gdy znajdujesz się poza pojazdem.

Wideorejestrator z akumulatorem MiVue 798 Dual

Wysoką jakość nagrania zapewnia też wideorejestrator z akumulatorem MiVue 798 Dual. Inwestując w ten sprzęt, otrzymasz gwarancję doskonałego kontrastu, jasności, a także bogatej kolorystyki. Nie musisz obawiać się też słabego oświetlenia, gdyż poradzi sobie wspaniale nawet w takich warunkach. Kamerę stworzono z myślą o uchwyceniu najdrobniejszego detalu. Dzięki temu niezależnie od sytuacji będziesz mieć w zasięgu ręki materiał dowodowy, który nie wzbudzi wątpliwości u żadnej osoby. Znajdziesz tam również wbudowany moduł WiFi, GPS, czy ostrzeżenie o radarach. Ponadto będziesz mieć do swojej dyspozycji tryb parkingowy. Zgromadzisz wiarygodne materiały, gdy będziesz przebywać poza swoim samochodem.


To tylko przykłady niektórych modeli wideorejestratorów z akumulatorem dostępnych na stronie sklepu Alkokaliblator.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Różnorodne rozwiązania sprawią, że nie będziesz mieć problemu z wyborem produktu spełniającego Twoje potrzeby!