Wideorejestratory

W kategorii wideorejestratory znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych kamer samochodowych w zróżnicowanych przedziałach cenowych.

Wideorejestrator, określany również mianem rejestratora jazdy lub kamery samochodowej to w dzisiejszych czasach niezbędne wyposażenie pojazdu dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo i komfort podczas podróżowania samochodem.

To nowoczesne, wysokiej klasy urządzenia elektroniczne, które pełnią rolę „czarnej skrzynki” w naszym samochodzie. Kamery samochodowe rejestrują przebieg naszej trasy nagrywają nie tylko malownicze krajobrazy, ale również pełnią rolę „osobistego świadka na drodze” przy ewentualnych zdarzeniach drogowych. Rejestratory jazdy wyposażone są w wysokiej jakości optykę o szerokim kącie widzenia pozwalającą zapisać obraz w warunkach pogorszonej pogody, przy dużym zachmurzeniu, wieczorem lub w nocy. Precyzyjna elektronika rejestruje obraz w jakości full HD nagrywając obraz o doskonałej rozdzielczości. Dzięki temu widać istotne szczegóły obrazu takie jak numery tablic rejestracyjnych mijanych samochodów, nazwy miejscowości, reklamy stojące przy drodze i inne. Wideorejestratory są dodatkowo wyposażone w 3 osiowy czujnik przeciążeń, który rejestruje kierunek jazdy, przyśpieszenie oraz siłę przeciążenia co jednoznacznie wskazuje na przebieg nagłego zdarzenia drogowego.

Niektóre kamery samochodowe są wyposażone także w moduł GPS, który monitoruje naszą lokalizację i na nagrywanym materiale wideo rejestruje również wysokość npm, współrzędne geograficzne oraz kierunek i prędkość jazdy. Dla zainteresowanych wyjaśniamy, że nagrania nie muszą zawierać tych parametrów – w zależności od ustawień użytkownika. Dzięki modułowi GPS mamy również ostrzeżenia o fotoradarach znajdujących się na naszej trasie podróży dzięki „wbudowanej bazie fotoradarów”, którą możemy regularnie i bezpłatnie aktualizować . Rejestratory jazdy wyposażone są w ruchomą głowicę mocującą, oraz w niezbędne akcesoria, które pozwalają na błyskawiczny i prosty montaż urządzenia w samochodzie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wideorejestratorów dostępnych w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że ich ciekawe funkcje użytkowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.