Kalibracja alkomatu - jak przygotować alkomat do wysyłki

Kalibracja alkomatu – jak przygotować alkomat do wysyłki

Alkomat, jak każde czułe urządzenie pomiarowe, potrzebuje od czasu do czasu regulacji. Dla modeli elektrochemicznych jest to zwykle okres od 6 do 12 miesięcy lub do 500,  1000 czy 1500, pomiarów (z wyjątkiem alkomatów przesiewowych).  Kalibracja alkomatu jest istotna, aby wyniki były jak najbardziej rzetelne. Oferujemy kalibrację alkomatów w punkcie w Łodzi lub wysyłkową. Jak przygotować alkomat do wysyłki?

UWAGA!!! Nie prowadzimy sprzedaży testerów półprzewodnikowych oraz ich kalibracji!!! Jeśli nie jesteś pewien czy posiadasz profesjonalny alkomat elektrochemiczny czy półprzewodnikowy gadżet, zadzwoń. Podpowiemy i wyjaśnimy różnice.

Jak przygotować alkomat do wysyłki

1. Zamów kalibrację

Jeśli Twój alkomat jest w okresie darmowej kalibracji wybierz opcję „darmowa kalibracja”, wtedy zapłacisz tylko za wysyłkę.

Jeśli nie przysługuje Ci już darmowa kalibracja wybierz opcję „płatna kalibracja”.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

2. Odpowiednio zapakowany alkomat to podstawa

Zapakuj sam alkomat do koperty bąbelkowej lub w inne trwałe opakowanie, tak żeby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Nie wysyłaj żadnych baterii, akcesoriów czy pokrowca.

Do paczki dołącz kartkę z numerem zamówienia kalibracji oraz z Twoim imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem do wysyłki zwrotnej. To ważne, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. W przypadku darmowej kalibracji prosimy o także o dane kupującego, jeśli różnią się od Twoich (np. kupowałeś na firmę).

Przesyłkę zaadresuj na adres:

Alkokalibrator.pl

ul. Kilińskiego 207

93-106 Łódź

3. Nadaj i wyślij przesyłkę

Przygotowaną przesyłkę nadaj jako przesyłkę poleconą. To bardzo ważne! W przeciwnym wypadku nie będziemy mogli zlokalizować paczki, jeśli zaginie na poczcie lub w firmie kurierskiej. Zachowaj potwierdzenie nadania.

4.  Czekaj na przesyłkę bądź kontakt od nas

W momencie, gdy odbierzemy Twój alkomat, w serwisie poddamy go ekspertyzie i kalibracji. Potrwa to maksymalnie 1 dzień roboczy. Jeśli kalibracja przebiegnie pomyślnie, wyślemy do Ciebie odpowiednio zabezpieczony alkomat na adres zwrotny.

Gdyby okazało się, że Twój alkomat wymaga dodatkowych napraw, nasz serwisant skontaktuje się z Tobą, poinformuje o dodatkowych kosztach i zapyta, czy wyrażasz zgodę na dokonanie takiej naprawy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button